مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان از معامله بیش از ۱۶ میلیون سهام در بورس منطقه‌ای این استان خبر داد. نیلوفر بحریهبا اشاره به معاملات انجام شده در هفته گذشته منتهی به تاریخ ۲۴ آبان ماه در بورس منطقه‌ای خوزستان اظهار داشت: در این هفته تعداد  ۱۶ میلیون و ۳۸ هزار سهم، حق تقدم و اوراق مبادله ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۹:۰۵ ب.ظ  | شماره خبر: 6921   
Print Friendly, PDF & Email

مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان از معامله بیش از ۱۶ میلیون سهام در بورس منطقه‌ای این استان خبر داد.

نیلوفر بحریهبا اشاره به معاملات انجام شده در هفته گذشته منتهی به تاریخ ۲۴ آبان ماه در بورس منطقه‌ای خوزستان اظهار داشت: در این هفته تعداد  ۱۶ میلیون و ۳۸ هزار سهم، حق تقدم و اوراق مبادله شد.

وی ارزش سهام، حق تقدم و اوراق مبادله شده در بورس منطقه‌ای خوزستان را ۱۳۲ میلیارد و ۲۸ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این تعداد سهام متعلق به ۱۶۷ شرکت است.

مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان ۹۰ درصد این معاملات را مربوط به خرید سهام اعلام کرد و ادامه داد: همچنین ۱۰ درصد باقی‌مانده مربوط به فروش سهام است.

 وی با بیان اینکه معاملات توسط ۱۲ ایستگاه معاملاتی انجام شد، خاطرنشان کرد: در مجموع در هفته گذشته برای ۱۳۶ نفر کد سهامداری جدید ایجاد شد.

بحریه در ادامه سخنان خود بیان کرد: در پایان معاملات این هفته اوراق مرابحه گندم، اوراق امتیاز تسهیلات مسکن و سهام شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس با بیش‌ترین ارزش ریالی خرید روبه‌رو شدند.

مدیر بورس منطقه‌ای خوزستان در پایان یادآور شد: اسناد خزانه اسلامی، سهام شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه و شرکت فولاد خوزستان به ترتیب با بیشترین ارزش ریالی فروش روبه‌رو شدند.

 

منبع / تسنیم

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.