شورای شهر در تصمیم گیری های خود نباید عجولانه تصمیم گیری کند چرا که خود زنگ خطری برای آینده این تشکل اجتماعی محسوب می شود . در سازمان های شهرداری ، افرادی در سمت مدیر هستند که آنچنان برنامه موفق آمیزی در کارنامه خود نداشته و پیکره ی نیمه جان شهرداری را نیز با چالش ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۳:۰۳ ب.ظ  | شماره خبر: 6916   
Print Friendly, PDF & Email

شورای شهر در تصمیم گیری های خود نباید عجولانه تصمیم گیری کند چرا که خود زنگ خطری برای آینده این تشکل اجتماعی محسوب می شود . در سازمان های شهرداری ، افرادی در سمت مدیر هستند که آنچنان برنامه موفق آمیزی در کارنامه خود نداشته و پیکره ی نیمه جان شهرداری را نیز با چالش های جدی مواجه نموده اند .

از سویی دیگر محدود سازمان هایی هم هستند که با برنامه ریزی مدون در سال های اخیر مجموعه خود را به شرایط مطلوبی هدایت نموده اما مورد بی مهری ” آقایان “قرار گرفته اند و شورا در این مواقع بایستی از مدیران کار آمد حمایت و در جهت تقویت این مدیران شرایط را هموار نماید.

منتخبین مردم اقدام شما با مولفه های مدیریت سازگار نیست . فردی توانمند حذف شود و چگونه می خواهید پاسخگوی عملکرد خود در بین افکار عمومی باشید ؟!

مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز در سالیان اخیر افتخارات علمی، فرهنگی، ورزشی را در سطح کشور در کارنامه خود دارد که برگ پر افتخاری در مجموعه شهرداری بحساب می آید. جامعه علمی انتظار دارد که در شرایط کنونی سازمان ها از این دسته را حمایت کنند. تا این تشکل اجتماعی با تصمیم گیری های صحیح آرامش را به جامعه هدیه دهد.

 

ایمان سعیدی

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.