درحاشیه بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات کشور ، گذر اصحاب رسانه خوزستان  هم به آقای دوربینی افتاد و پس از انجام گفت گویی کوتاه و دوستانه ،عکس های یادگاری گرفتند . آقای دوربینی به خبرنگار نبض شهر گفت : با اصحاب رسانه کمتر برخورد داشته ام وبیشترین ارتباط من با عکاسان بود چراکه وقتی تصویر خود ...
تاریخ مخابره: جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۰:۰۵ ق.ظ  | شماره خبر: 6603   
Print Friendly, PDF & Email

درحاشیه بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات کشور ، گذر اصحاب رسانه خوزستان  هم به آقای دوربینی افتاد و پس از انجام گفت گویی کوتاه و دوستانه ،عکس های یادگاری گرفتند .

آقای دوربینی به خبرنگار نبض شهر گفت : با اصحاب رسانه کمتر برخورد داشته ام وبیشترین ارتباط من با عکاسان بود چراکه وقتی تصویر خود را می بینم لذت می برم .

دوربینی اظهارکرد : وقتی برنامه ها در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تهران  اعلام می شود ،بر اساس الویت بندی و تصویربرداری رسانه ها در آن برنامه ها حضور می یابم و این کار را دوست دارم .

وی به سوال ما که « اگر روزی دوربین را از شما بگیرند چه خواهی کرد؟» اینگونه پاسخ داد ؟ ایست قلبی می کنم .

دوربینی همچنین خاطر نشان کرد : از وقتی که خبر برخورد لفظی حاج آقا قرائتی در رسانه ها مطرح شد معروفیت بیشتری پیدا کرده ام و مردم توجه بیشتری به من نشان می دهند .

در ادامه ، مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی خوزستان نیز دراین دیدار اتفاقی به جمع ما پیوست و به آقای دوربینی گفت : خوشحالم که شما را می بینم .

جورند افزود : امیدوارم برای دیدن تصویر خود در تلویزیون در مراسم های شادی شرکت کنید نه در تشییع جنازه ها .

 

                            

 

کد خبرنگار : ۹۵۱۲۰۱

 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.